Ak premýšľate o vlastnom bývaní, ale nemáte dostatok peňazí na jeho realizáciu, máte možnosť požiadať o úver na bývanie. Takzvanú hypotéku na bývanie využíva veľa ľudí, pretože na vlastné bývanie si je schopný našetriť málokto. Slovenská šporiteľňa je veľmi zaujímavý pojem. Ak sa zaujímate o termín Slovenská šporiteľňa alebo o služby Prvej stavebnej sporiteľne, všetko podstatné nájdete v článku.

Sporenie od Prvej stavebnej sporiteľne je obľúbené okrem iného kvôli štátnu prémiu, ktorú zákazníkom ponúka. Skutočne, ak si uzavriete stavebné sporenie u Prvej stavebnej sporiteľne alebo u niektorej z iných sporiteľní, stáť vás bude podporovať pravidelnými príspevky. Výška štátnej prémie sa môže z roka na rok meniť. Ak zvolíte sporenie u Prvej stavebnej sporiteľne, zaplatíte za zmluvu iba 20 €. 

Úvery na bývanie od Prvej stavebnej sporiteľne 

Každý zákazník, ktorý má stavebné sporenie, si môže požiadať o úver zo stavebného sporenia. Tieto úvery majú zvýhodnenú úrokovú sadzbu, jedná sa teda o veľmi výhodné úvery na bývanie. Úroková sadzba je veľmi nízka, a čo je najlepšie, je garantovaná po celú dobu splácania úveru. Prvá stavebná sporiteľňa ponúka aj medziúvery, ktoré je možné využiť skôr, ako vám vznikne nárok na stavebný úver.