Ak premýšľate o vlastnom bývaní, ale nemáte dostatok peňazí na jeho realizáciu, máte možnosť požiadať o úver na bývanie. Takzvanú hypotéku na bývanie využíva veľa ľudí, pretože na vlastné bývanie si je schopný našetriť málokto. Prvá stavebná štátna prémia 2013 je veľmi zaujímavý pojem. Ak sa zaujímate o termín Prvá stavebná štátna prémia 2013 alebo o služby Prvej stavebnej sporiteľne, všetko podstatné nájdete v článku.

Sporenie od Prvej stavebnej sporiteľne je obľúbené okrem iného kvôli štátnu prémiu, ktorú zákazníkom ponúka. Skutočne, ak si uzavriete stavebné sporenie u Prvej stavebnej sporiteľne alebo u niektorej z iných sporiteľní, stáť vás bude podporovať pravidelnými príspevky. Výška štátnej prémie sa môže z roka na rok meniť. Ak zvolíte sporenie u Prvej stavebnej sporiteľne, zaplatíte za zmluvu iba 20 €. 

Úvery na bývanie od Prvej stavebnej sporiteľne 

Každý zákazník, ktorý má stavebné sporenie, si môže požiadať o úver zo stavebného sporenia. Tieto úvery majú zvýhodnenú úrokovú sadzbu, jedná sa teda o veľmi výhodné úvery na bývanie. Úroková sadzba je veľmi nízka, a čo je najlepšie, je garantovaná po celú dobu splácania úveru. Prvá stavebná sporiteľňa ponúka aj medziúvery, ktoré je možné využiť skôr, ako vám vznikne nárok na stavebný úver.