Je pre vás zaujímavý termín Provident kontakt? Potom by ste mohli zistiť podstatné skutočnosti tiež o spoločnosti Provident, ktorá patrí na slovenskom trhu k jednotkám medzi nebankovými spoločnosťami. Provident kontakt je dôležitý pojem, o ktorom môžete získať veľa informácií na internete. Zatiaľ si prečítajte o spoločnosti, ktorá dokáže zabezpečiť jedny z najvýhodnejších nebankových úverov.

Provident neustále rozširuje svoje služby 

Spoločnosť Provident je vhodným variantom pre všetkých, ktorí potrebujú pôžičku, ale banky im ju odmietajú poskytnúť. Ponúka pôžičky, ku ktorým zákazníci nepotrebujú ručiteľa. Peniaze môžete dostať veľmi rýchlo, dokonca v poriadku hodín. Hoci sa spoločnosť spočiatku zameriavala len na hotovostné úvery, v súčasnej dobe už ponúka aj nehotovostné pôžičky, ktoré sú klientovi pripísané na účet, z ktorého je neskôr zároveň spláca. Pre peniaze, ktoré si ľudia požičajú v hotovosti, jazdia v určený čas zástupcu spoločnosti.

Zatiaľ čo u hotovostné pôžičky zaplatí klient poplatok za hotovostný inkasné službu, u bezhotovostné pôžičky je tohto poplatku ušetrený. Nevýhodou bezhotovostné pôžičky je to, že zákazník dostane peniaze až do 13 dní. Hotovosť doručí zástupca do 48 hodín a to aj cez víkendy. Spoločnosť okrem pôžičiek podporuje úspešné projekty, zvyšuje finančnú gramotnosť obyvateľov alebo pomáha hendikepovaným.