Profi kredit stojí za záujem, preto sa o ňom dočítate v mnohých internetových článkoch. Spoločnosť PROFI CREDIT sa zameriava na poskytovanie úverov nielen súkromným, ale aj firemným klientom. S termínom Profi kredit sa určite stretnete pri vyhľadávaní informácií na internete ešte mnohokrát. 

Spoločnosti PROFI CREDIT, ktorá sa zameriava na poskytovanie úverov ako pre súkromné klientov, tak pre firmy, je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group. Úspešná spoločnosť ponúka svoje služby nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku a Bulharsku.

Profi Credit má nebankové úvery pre každého 

PROFI CREDIT si zakladá hlavne na osobnom prístupe ku svojim klientom. Disponuje rozsiahlou sieťou úverových poradcov, ktoré môžu klienti navštíviť v kamenných pobočkách alebo je pozvať k sebe domov pre väčšie pohodlie. Pomôžu každému zákazníkovi vybrať ten správny produkt. Medzi klientov PROFI CREDIT patria zamestnanci, ale aj dôchodcovia, matky na materskej dovolenke alebo živnostníci. 

PROFI CREDIT ponúka výhodné nebankové úvery. Pri požičiavaní peňazí nemyslí len na vlastný zisk, ktorý je samozrejme primárne, ale aj na bezpečnosť zákazníka. Snažia sa o prevenciu předlužování ľudí, preto je tiež súčasťou záujmového združenia SOLUS, ktoré uchováva informácie o všetkých dlžníkoch.