Máte záujem o nebankovú pôžičku? Alebo si chcete kúpiť tovar na splátky? Potom už ste sa možno stretli s termínom Pôžičková karta triangel. Spoločnosť Triangel ponúka hotovostné aj bezhotovostné pôžičky, ale tiež nákupy na splátky. Ak chcete zistiť viac o pojme Pôžičková karta triangel, prehľadajte internet a uvidíte, že sa dopátrajú zaujímavých informácií.

Spoločnosť Triangel sa zameriava predovšetkým na predaj na splátky. Má rozsiahlu sieť obchodných partnerov, u niektorých môžete už cez desať rokov nakúpiť akýkoľvek tovar na splátky. V poslednom čase však ponúkol Triangel ešte jednu novinku. Klienti dnes môžu nakupovať na splátky aj cez internet. Predaj na splátky od spoločnosti Triangel je veľmi obľúbený, rovnako ako nebankové pôžičky. 

Český Triangel má vlastný klub

Zákazníci, ktorí sú spoločnosti verní už dlhší čas, môžu byť členmi Klubu Triangel. Členstvo má hneď niekoľko výhod. Jednou z nich je možnosť zavolať kedykoľvek na zákaznícku linku, ktorá je členom klubu určená a vybaviť si pôžičku jednoducho cez telefón. Všetci členovia klubu majú navyše výhodnejšie podmienky nebankových pôžičiek. Ak chcete získať členstvo, môžete si vziať pôžičku alebo nakupujte na splátky u spoločnosti Triangel opakovane. Zaistíte si tak ľahšie spôsob, ako využívať akékoľvek služby spoločnosti.