Pojem Pôžička od zuno je vo Slovenskej republike dosť známy. Klienti spoločnosti ZUNO nedajú na svoju banku dopustiť. ZUNO je virtuálná banka, ktorá ponúka svoje služby výhradne online. Pôžička od zuno patrí medzi významné témy, ktorá klienti banky ZUNO často preberajú. Jednoduchosť, jasnosť a transparentnosť, to sú hlavné ciele ZUNO. 

ZUNO je tu pre klientov neustále. Dvadsaťštyri hodín denne po celý týždeň vrátane nedele, štátnych sviatkov či rôznych významných dní. Je jasné, že ľudia chcú mať svoje financie neustále pod kontrolou, jedná sa predsa o ich vlastné peniaze. Aby nemuseli svoje zárobky skladovať doma zašité v skrini, virtuálna banka ZUNO ponúkla možnosť spravovať svoje financie neustále. V kontaktnom centre ZUNO je stále niekto prítomný.

ZUNO máte doma v obývačke 

Banka je úplne online. Nie je možné, aby klienti dochádzali na pobočku, pretože pobočka ZUNO neexistuje. Hoci sa môže zdať, že táto možnosť klientom chýba, nie je tomu tak. Zákazníci sú naopak radi za svoje pohodlie, za to, že nemusia chodiť do banky, čakať na prepážke alebo dokonca v rade. Hoci je bankový prostredie obvykle príjemné, nie je nad to vybaviť všetko potrebné z domova. U hrnčeka kávu zaplatiť všetky účty, zariadiť si úvery a ďalšie potrebné veci.