Ak ste sa stretli s termínom Kofidis a radi by ste získali viac informácií o spoločnosti COFIDIS, čítajte ďalej. Zistíte napríklad fakty z histórie, ale aj všeobecné informácie o COFIDIS. Kofidis môže byť súčasťou ďalšieho článku. COFIDIS je francúzskou spoločnosťou, ktorá ponúka klientom rôzne finančné služby. Patrí do skupiny Otto Group a pôsobí v niekoľkých krajinách sveta. Pobočky COFIDIS nájdeme okrem Slovenska aj v Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Portugalsku, Taliansku, Maďarsku alebo Rumunsku.

Spoločnosť COFIDIS sa zameriava hlavne na poskytovanie spotrebiteľských úverov, ktoré je možné dojednať online a navyše bez ručiteľa. Jedná sa o nebankovú spoločnosť, ktorá dokáže svojim klientom ponúknuť dostupné a profesionálne služby. V súčasnej dobe sa COFIDIS zameriava predovšetkým na online poskytovanie pôžičiek, spotrebiteľských aj revolvingových úverov. Revolvingový úver ponúka jeho užívateľom možnosť využiť ho opakovane bez nutnosti podpisovať ďalšiu zmluvu. 

COFIDIS má dlhoročné skúsenosti

História COFIDIS začína v roku 1982, kedy bola založená vo Francúzsku. Spočiatku bola vytvorená hlavne kvôli možnosti nakupovať na splátky. Klienti spoločnosti vďaka nej mohli nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses. S pôsobením spoločnosti sa však rozvíjala aj ponuka jej služieb. COFIDIS si zakladá na jednoduchých produktoch, ktoré sú dostupné širokej verejnosti. Vedenie spoločnosti kladie dôraz aj na profesionálne konania svojich zamestnancov.