VÚB banka je výhodná banková inštitúcia, ktorá parí medzi najobľúbenejšie v tuzemsku a termín Flexihypotéka vub je tiež veľmi populárny medzi všetkými zákazníkmi. Flexihypotéka vub ste nikdy nepočuli? Nevadí, teraz si môžete prečítať informácie nielen o tomto termíne, ale predovšetkým o samotnej VÚB banke.

Bankové pôžičky sú zvyčajne výhodnejšie, než pôžičky nebankové, nie je to však podmienkou. Niektoré nebankové inštitúcie ponúkajú veľmi výhodné pôžičky s nízkymi úrokmi, ktoré sa bankovým pôžičkám vyrovnajú. Pôžička od VÚB banky je však aj medzi bankovými pôžičkami jednou z najkvalitnejších. Nielen že je ľahko dostupná, ale zároveň majú zákazníci možnosť získať každý rok jednu splátku späť. 

Pôžička vhodná takmer pre každého 

VÚB banka ponúka konkrétne produkt, ktorý nesie názov Flexi pôžička. Čo Flexi pôžička ponúka? K jej získaniu stačí doložiť len minimum dokladov, preto je vhodná takmer pre každého žiadateľa. Ľudia si môžu požiadať o pôžičku vo výške od 490 € až do 25.000 € s dobou splatnosti 12 až 120 mesiacov. Pôžička je vhodná pre všetkých zákazníkov vo veku od 18 do 67 rokov!