Možno by ste sa radi dozvedeli viac informácií o termíne Cetelem slovensko. Cetelem je nebanková spoločnosť, ktorá ponúka svojim klientom celú radu služieb. Aj preto je téma Cetelem slovensko často diskutovanou témou. Každý, kto by sa rád dozvedel viac o ponuke spoločnosti Cetelem, ktorá poskytuje najviac nebankových úverov na slovenskom trhu, si môže prečítať nasledujúci text. 

Cetelem ponúka rôzne druhy nebankových pôžičiek. Klienti sa môžu spoľahnúť na to, že sa jedná o solídne produkty. Okrem klasických spotrebiteľských pôžičiek zaisťuje Cetelem tiež účelové aj bezúčelové osobné pôžičky, kreditné karty a nákup na splátky a cestovnej poistenie.

Cestovné poistenie aj poistenie neschopnosti splácať 

Poslednou novinkou je napríklad cestovné poistenie, ktoré si môžu zákazníci dojednať priamo pri vybavovaní kreditnej karty. Poistenie Cetelem je platné od dátumu vydania až po dátum skončenia platnosti samotnej karty. Nie je na ňom žiadny limit zahraničných ciest, ktoré môže klient podniknúť. Zákazníci, ktorí vycestujú do zahraničia, sú vďaka tomuto poisteniu krytie na dobu 90 dní, teda na celé tri mesiace. Ďalším poistným produktom je aké poistené proti neschopnosti splácať.