V nasledujúcom článku sa môžete dozvedieť, na čo vlastne láka Citibank svojich zákazníkov, ktorých má naozaj veľké množstvo. Zistíte, že termín 8130 banka môže byť zaujímavý aj pre vás a pravdepodobne zadáte 8130 banka tiež do internetového vyhľadávača. Ak sa budete chcieť dočítať informácie o Citibank na jednom mieste, môžete skúsiť nahliadnuť do nasledujúceho článku.

Banka má v ponuke veľa zaujímavých služieb, medzi ktorými nechýba ani úvery. Citibank má v tuzemsku veľa spokojných zákazníkov, medzi ktoré patrí ako súkromní klienti, tak aj menšie a väčšie firmy alebo korporácie. Citibank si môže vďaka stabilnému zázemiu spoločnosti City dovoliť ponúknuť tie najvýhodnejšie úvery, ale aj veľa ďalších zaujímavých služieb. 

Citibank ponúka nielen úvery pre každého 

Citibank sa snaží plne podporovať svojich zákazníkov a tiež oblasti, z ktorých pochádzajú. Napríklad podporou podnikania pomáha rozvíjať miestnu ekonomiku. Banka vďaka kvalite služieb, ako sú úvery, aj vďaka ďalším veciam získala veľa dôležitých ocenení, napríklad magazíny Global Finance alebo Euromoney, ktoré patria k renomovaným časopisom, jej udelili niektoré ceny. Stala sa napríklad Najlepšia zahraničná banka na Slovensku.